Zmień swoje życie w następnym tygodniu!


O Vedic Art powiedziano i napisano już chyba wszystko, wiec zapewne wiesz już, ze to  metoda rozwoju świadomości i kreatywności poprzez malowanie intuicyjne. Genialność tej metody kryje się w jej prostocie - nie trzeba mieć żadnego przygotowania, wiedzy o malowaniu, słowem niczego poza otwartym sercem. Gwarantuje,  ze zdziwieniem sam odkryjesz niezliczona ilość swoich talentów, o których istnienie nigdy nawet byś się nie posądzał! Vedic Art jest dla każdego, kto ma otwarte serce i umysł, kto chce zmian na lepsze w swoim życiu, kto szuka odpowiedzi na pytania - "Kim jestem?" , "Po co właściwie żyje", "Jaka jest moja droga", " To magiczny klucz do otwarcia Twojej Duszy i wszystkich pięknych rzeczy w niej ukrytych, których istnienia być może nawet sam nie podejrzewasz. To także fantastyczne narzędzie do PRZEBUDZENIA SIĘ, do uwolnienia od leku, poznania własnych słabości i szkodliwych schematów postępowania i myślenia,
oraz poznania własnych możliwości, których nigdy nie wykorzystywałeś. To droga do wewnętrznej wolności, radości i miłości. I jeszcze jedno - niczym nieograniczona kreatywność! Wyobraź sobie, ze masz w środku wmontowana maszynę - generator pomysłów. W tej chwili  mocno zardzewiały, bo prawie nie używany.

Vedic Art to magiczny guzik do jego uruchomienia, a kiedy już raz zasmakujesz, co to znaczy być naprawdę wolnym człowiekiem, z tysiącami pomysłów, zawsze ufającym, ze życie podpowie Ci i przyniesie dokładnie to, co w danym momencie jest najlepsze, i mającym w sobie odwagę, aby iść swoja własną droga i podążać  za własnym sercem i marzeniami - nie będziesz już chciał nigdy z tej drogi zawrócić.
Vedic Art jest w moim życiu już od wielu lat. Maluję abstrakcyjne obrazy, podyktowane  cichym szeptem  duszy,  maluje moje uczucia, a obrazy te są wynikiem mojej  ogromnej wrażliwości na Miłość Uniwersalną do świata,ludzi i życia.
Metoda Vedic Art łączy duchowość z malowaniem, zaś oparta na 17 zasadach vedyjskich (Veda - oznacza  mądrość) daje Ci jasny wgląd w to, jakie jest naprawdę Twoje życie w każdym jego wymiarze i dziedzinie. Pokazuje Ci także jak przerwać błędne  schematy powtarzane w nieskończoność i kreujące  to błędne kolo.


Chcę Cie zainspirować do otwarcia portalu Duszy, który
czeka abyś go wreszcie odkrył i zaczął  czerpać z życia pełnymi garściami.
Nie mów - "Jestem na to za stary", "Nie mam pojęcia o malowaniu" , "E tam, jeszcze się będą  ze mnie śmiali!" lub "A po co mi to, przecież już nie zostanę artysta". Każdy z nas ma wiele pięknych i głęboko ukrytych  talentów, nie tylko tych artystycznych, a Vedic Art jest tylko magicznym kluczem do otwarcia Twojej Duszy i wszystkich pięknych rzeczy w niej ukrytych, których istnienia być może nawet sam nie podejrzewasz. To także fantastyczne narzędzie do Przebudzenia się
i  do odnalezienia wiedzy, kim naprawdę jesteś i co masz jeszcze do zrobienia na tym świecie.
Być może nie jesteś i nigdy nie będziesz drugim Salvadorem Dali czy następcą Picasso. Być może nigdy nawet nie zechcesz pokazać
swoich obrazów innym ludziom, nie mówiąc już o sprzedaży - i nie o to chodzi. Istota  rzeczy kryje się w samym procesie przejścia przez metodę Vedic Art, w którym ja z całym oddaniem i miłością będę Ci towarzyszyć.  Nie uczę Vedic Art (bo czyż można nauczyć zapomnianej, ukrytej mądrości, która i tak każdy z nas już w sobie nosi, choć nawet o tym nie wie...?).
Nie nauczę Cie, jak mieszać farby, jak się trzymać pędzel, i jak tu namalować  pejzażyk, a tam zgrabny portrecik. To głęboki, poważny proces terapeutyczny, prowadzący do rozwoju samoświadomości i do wewnętrznej transformacji.
Rezultatem przejścia przez ten proces jest zmiana wewnętrzna Ciebie samego, a co za tym idzie - Twojego życia. Zatem,  nie uczę malowania:) -uczę, jak stojąc przed sztaluga z pędzlem w dłoni możesz zaprzyjaźnić się z Twoja dusza i pozwolić Jej wreszcie głośno przemówić.
Drugą moja wielka pasją jest metoda Radykalnego Wybaczania, która może być idealnym uzupełnieniem (lub początkiem) dla kogoś, kto już wie, ze chce całkowicie zmienić  swoje życie i raz na zawsze opuścić Krainę Ofiar.